Rezultaty przychodzą z czasem

• autor: Phenom, 2011-04-03 19:14

Czy jest to stwierdzenie prawdziwe? Jak ch****a! To właśnie ostatni mecz przyniósł najlepszy wynik. Było już 3:6, 1:2 i 0:3. Poetycko mówiąc - porażki same. Dzisiejszy reamis 1:1 jest odskocznią od codziennej cotygodniowej rutyny. Więcej w rozwinięciu.

Ej, ej. Prima Aprilis było w piątek. Żarty płatane przez wiatr i boisko nie były na miejscu. Przyrodzie nieożywionej nie idzie przemówić do rozsądku. Przy wiejącym halnym, na kartoflisku, z sędzią bez gwizdka zaczęliśmy mecz. Co tu dużo pisać o 1-wszej połowie. Była raczej wyrównana. Cygany miały co prawda 2 strzały w poprzeczkę, lecz poprzeczek nikt nie pamięta. Każdy pamięta tylko gole. Tych w pierwszej części meczu nie było wcale.

Druga połowa była znacznie ciekawsza. Zaczęła się ona od mocnego uderzenia Michała Mroczka. Ograł on jak przedszkolaków dwóch rywali, a jego uderzenie lewą nogą wylądowało w siatce. Radość nie trwała zbyt długo. Wystarczył jeden rzut wolny. Błędy w kryciu, piłka przeleciała przez 63 osoby w polu karnym, z podziemia wyrasta nie obstawiony zawodnik rywala i zdobywa gola. Moment później bliźniacza sytuacja. Na szczęście dla nas nie zakończona golem. Po tym były raczej smuty. Z sił opadły obie ekipy. Od czasu do czasu mieliśmy tam jakieś akcje w okolicach pola karnego Cygan. Wynik jednak już nie uległ zmianie i tak oto zamknęliśmy teatrzyk.

Wystąpiliśmy w składzie:

Rytwiński, M. Czernik, Tereszkiewicz, Kotulski, Sabo, Swatek, Tworek, Koper, Skrzypczak, K. Czernik, Bojarski, Białkowski, Mroczek, Durlej

autor: ~trener 2011-04-03 20:46:53

avatar Bravo Panowie.Dziękuję za dobrą walkę i zaangażowanie w mecz,jest to myślę dobry prognostyk przed ligą ,oby tak dalej

autor: oleole 2011-04-05 18:31:50

Profil oleole w Futbolowo Czym tu się jarać remisem z Cyganami ? Ludzie ! Gdzie będzie piątkowy trening ?

autor: Phenom 2011-04-05 19:09:54

Profil Phenom w Futbolowo Mogę podać 52 powody, dla których warto. Podam 3 najważniejsze. 1. Nie jesteśmy lepszą drużyną od Cygan. 2. Tylko Cygany umieją grać na swoim bo... polu ziemniaków. 3. Nie od dziś wiadomo, że Cygany to zespół własnego boiska i mogą tamże wygrać dosłownie z każdym. Piątkowy trening będzie tam gdzie zawsze. Any other problem, officer?

autor: oleole 2011-04-06 19:24:07

Profil oleole w Futbolowo tak jeszcze jeden - czy trener kogos sciagnal ? bo tym skladem bo nic sie nie zwojuje jesli remis w cyganach jest dobrym wynikiem

autor: Phenom 2011-04-07 18:37:17

Profil Phenom w Futbolowo Hmm. Na piaskownicę w przeciwnym kierunku.