Ostatni mecz w roku 2010.

• autor: Phenom, 2010-10-23 14:56

Ano właśnie. Trzeba wykorzystać to wydarzenie. Być może pożegnamy okres wielkiej nędzy w klubie, która przez cały rok dawała się we znaki. Naszym rywalem - Junior Zakrzów. Co mam do powiedzenia o tym zespole i o meczu dowiecie się klikająć przycisk "Więcej >>". Najlepiej lewym przyciskiem Waszej myszki. Nie ten, ten z drugiej strony.

No, dobrze. Najpierw jednak chcę wrócić do zeszłodygodniowego meczu, a konkretniej do związanej z nim ankiety. Oddano 7 głosów. 6 z nich było zgodnych - Cabaj strzelił prawidłowego gola. Natomiast jeden z głosów należał do pstrąga potokowego, który nie miał innego wyjścia jak zagłosować na opcję trzecią.

A teraz przechodzimy do bierzących spraw:A więc - Junior Zakrzów... Junior... niech was nie zmyli ta nazwa. Wcale nie grają tam anonimowi gimnazjaliści, a wręcz przeciwnie. Zakrzów ma bardzo dobry, doświadczony skład, któremu ciężko będzie przedstawić jakieś argumenty na zwycięstwo. Aczkolwiek myślałem sobie i wywnioskowałem, że Junior jest do pokonania. Oczywiście w B-klasie często zdarzają się niespodzianki, gdy KS Goliat pada po ciosach jakiegoś LZS Dawid Koniec Świata. Często przez strzał w głowę z procy słabszy dzień, kontuzję czy po prostu pecha. Ja jednak mam na myśli coś innego. Oto przed Państwem (w tle słychać werble) Chytrość! TAK! Możemy przechytrzyć rywala i z nim wygrać! Czy coś już wymyśliłem? No oczywiście, że tak. Nie zdradzałbym tej tajemnicy nie będąc przygotowanym. Przedstawię wam więc ten niecny plan. Niedawno temu zobaczyłem w internetach pewną fotkę. Był to wycinek z angielskiej gazety prezentujacy przypuszczalny (wg nich) skład Lecha na mecz z Man City. Oto on. Wnioskując po tym, autorzy tego artykułu nigdy nie osiągneli w Football Managerze wyników lepszych niż przedostatnie miejsce w tabeli. A propos FM'a to od wczoraj dostępne do pobrania jest demo najnowszej częsci, oznaczonej numerkiem 2011. Żebyście nie byli zbyt leniwi nie podam wam linku, szukajcie se' sami. Wracając do mojego misternego planu. Możemy wydać swoją własną gazetę, w której podamy taki oto  skład. Junior będzie zdezorientowany i po strzeleniu mu bramki zamurujemy własną. Druga część planu to przestraszenie rywala. Jak to uczynić? Zakontraktujemy sobie Wayne'a Rooney'a.  Tym oto sposobem powinniśmy gładko pokonać Naszego jutrzejszego rywala. A jeśli plan się nie uda, to po prostu trzeba będzie wygrać w regularnej walce na boisku. Przede wszystkim trzeba zwrócić baczą uwagę na zakrzowiański atak, czyli ich najmocniejszą formację. Występują tam tacy zawodnicy jak Smedak Sławomir, autor 8 bramek w tym sezonie, oraz Krzysztof Jaskot, mający za sobą udany epizod w Iskrze Sobów. On także nie odstaje swojemu koledze i z 6 trafieniami depcze mu po piętach.

Niewiarygodne! Bilans spotkań Juniorem przemawia na naszą korzyść! Mimo, iż w tamtym sezonie łącznie strzelili nam 12 bramek a nie stracili żadnej. Na ten dobry wynik pracują jednak mecze sprzed 4 - 5 lat, kiedy to zaliczyliśmy 4 wygrane pod rząd. Bilans wynosi więc 3-1-4. Ciekawe jak to się będzie prezentować po jutrzejszym meczu.

Juniorzy tym razem zagrają sobie po dwutygodniowej przerwie - o godzinie 13:00. Dwie godziny później zagrają seniorzy. Bla bla (tutaj wstawcie sobie jakieś zdanie), a arbitrowie, którzy nam posędziują zwą się: Zieliński, Ląd i Kruk.

Ostatnia w tym roku kolejka prezentuje się ciekawie, ciekawie i interesująco. KB zmierzy się z BK, Wspólnota powinna mieć łatwą przeprawę, natomiast w Woli odbędą się "Barańskie Derby®" Kto tym razem okaże się silniejszy? Chyba jednak Wisła.

Korona Bojanów - Błękitni Komorów [1]
Wspólnota Serbinów - LZS Stale [1]
KS Wola Baranowska - Wisła Baranów Sandomierski [2]
Junior Zakrzów - PŁOMIEŃ CHMIELÓW
Łęg Stany - LZS Krzątka [1]

Zachęcam juniorów jak i seniorów na liczne przybycie na mecz, jest to przecież ostatnia okazja do rozegrania meczu w barwach Płomienia w tym roku. Tylko żebyście nie pozapominali dokumentów.